W naszej ofercie:

Prasa DGPWB-DH1

Prasa do sklejania bocznego służy do produkcji płyt drewnianych (stolarskich) z wąskich listew. Może też być stosowana do obłogowania i okleinowania.

Prasa hydrauliczna PHW-200

Prasa przeznaczona jest do tłoczenia, wykrawania, gięcia blach w zamontowanych na stołach przyrządach. Prasa może być stosowana do różnorodnych operacji.

Prasa hydrauliczna PHW-600

Prasa przeznaczona jest do formowania betonu, może być również wykorzystana do tłoczenia, wykrawania i gięcia blach zamontowanych na stołach w odpowiednich przyrządach. Dzięki dużym naciskom  prasa może być stosowana do różnorodnych operacji. 

 
Prasa hydrauliczna PH-460

Prasa przeznaczona jest do produkcji ściernic, może być również wykorzystana do tłoczenia, wykrawania i gięcia blach zamontowanych na stołach w odpowiednich przyrządach. Dzięki dużym naciskom  prasa może być stosowana do różnorodnych operacji.

Prasa hydrauliczna PHW-460

Prasa przeznaczona jest do formowania ściernic, może być również wykorzystana do obróbki plastycznej metalu w zamontowanych na stołach w odpowiednich przyrządach. Dzięki dużym naciskom i grzanym płytom prasa może być stosowana do różnorodnych operacji.

 

Prasa hydrauliczna PHW-630

Prasa przeznaczona jest do przeróbki gumy i tworzyw sztucznych, może być również wykorzystana do tłoczenia, wykrawania i gięcia blach zamontowanych na stołach w odpowiednich przyrządach.
Dzięki dużym naciskom i ogrzewanych stołach prasa może być stosowana do różnorodnych operacji. 

 
Prasa hydrauliczna DHKA-14

Prasa hydrauliczna jednopółkowa typu DHKA - 14 przeznaczona jest do pracy w linii okleinowania krótkocyklowego płyt folią syntetyczną w rolkach. (Metoda kaszerowania).